آموزش کار با فنر لوله بازکنی برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب و چاه

بنابراین اگر لوله ساختمان دچار گرفتگی شد بهترین روش رفع آن استفاده از فنر لوله بازکنی لوله بازکنی ارزان فوری می باشد. انواع فنر لوله بازکنی با توجه به نوع گرفتگی متفاوت می باشد که به تشخیص یک لوله بازکن ماهر باید انجام شود. فنر برقی یا دستگاه فنر لوله بازکنی متشکل از یک فنر بلند و یک موتور است. هنگام روشن شدن دستگاه، موتور به حرکت در می آید و فنر را باسرعت کمی می‌چرخاند؛ در همین هنگام سرویس کار فنر را به داخل لوله هدایت می‌کند و آنقدر این کار را انجام می‌دهد تا سر فنر به گرفتگی برسد. در این هنگام فشار بر فنر را بیشتر کرده و سرعت چرخش دستگاه را هم افزایش می‌دهد. این کار باعث می شود فشار بیشتری به گرفتگی وارد آید و در کسری از زمان گرفتگی رفع شود.

در لوله بازکنی برای رفع گرفتگی های لوله ها از فنر لوله بازکنی استفاده میکنند. پس باید از یک شرکت لوله بازکنی فوری و شبانه روزی کمک گرفت چرا که انها در کمترین زمان ودر هر ساعت از شبانه روز سرویسکاران خود را به محل اعزام کرده تا گرفتگی را برطرف کنند. اگر می‌خواهید برای خود یک فنر لوله بازکن دستی تهیه کنید بدانید که این فنر در طول‌های ۳ متر، ۴ متر، ۵ متر تا ۱۰ متر وجود دارد و بیشتر از این طول وجود ندارد. همچنین جنس فنر دستی از فولاد می‌باشد که باعث می‌شود مقاومت و طول عمر بالایی داشته باشد. اگر گرفتگی در عمق بیش از ده متر بوده یا گرفتگی زیاد و کهنه باشد باید از فنر برقی یا دستگاه مخصوص فنرزنی استفاده نمود. استفاده از دستگاه با فنر،روش تضمینی و متداول برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب و توالت می باشد ، این دستگاه شامل دو قسمت فنر و دستگاه نیروی محرکه ی الکتریکی است.

برای باز کردن گرفتگی لوله ها روش های مختلفی وجود دارد، در صورتی که گرفتگی ساده باشد می توانید انواع فنر لوله بازکنی را به کار بگیرید. همانطور که می دانید برای باز کردن لوله ها و چاه ها از عملیات فنر زنی بهره می برند که سر این فنر ها سر فنری وجود دارد که انواع مختلفی دارند. ما در این مقاله به معرفی انواع سر فنر لوله بازکنی می پردازیم به دلیل اینکه یکی از مهمترین بخش کار فنر زنی انتخاب سر فنر مناسب مکان آن لوله یا چاه بوده تا آسیبی نبیند و بالاترین کارایی را داشته باشد.

لوله بازکنی یزد

رفع گرفتگی‌ها با فنر لوله بازکنی با دریل یا سایر روش‌ها توسط متخصصان فعال در پلتفرم «خدمت از ما» به صورت شبانه‌روزی ارائه می‌شود. از طرفی، در بیشتر موارد قیمت فنر لوله بازکنی بسیار بالاتر از خدمات حرفه‌ای این حوزه تمام خواهد شد. پس از رفع مشکل به دست متخصص، با رعایت چند نکته ساده و اقدام سریع در برابر گرفتگی‌های ضعیف، نه نیازی به پرداخت قیمت فنر لوله بازکنی خواهید داشت و نه تماس با متخصصان. گرفتگی جزیی لوله های فاضلاب که نشانه ی آن معمولا کاهش سرعت تخلیه ی آب است را می توان با روش های خانگی مانند استفاده از اسید برطرف کرد. اما در صورت برطرف نشدن گرفتگی، این امر می تواند برای ما مشکل بزرگی ایجاد کند و هزینه لوله بازکنی روی دست ما بگذارد.

  • شما می توانید از فنر دستی لوله بازکنی جهت باز شدن لوله سینک ظرفشویی تون استفاده کنین اما اگر شدت گرفتگی لوله شما زیاد است پیشنهاد می کنیم حتما از یک متخصص جهت رفع مشکل خود کمک بگیرید.
  • در روش الکترونیکی، انرژی لازم از برق تامین می شود و مانند یک مته پر قدرت هر نوع گرفتگی را از بین می برد.
  • سرعت بالای فنر، که به خصوص در لوله‌های قدیمی باعث شکستن و ترک خوردن لوله‌ها می‌شود.
  • البته فنر لوله بازکنی را از نظر طول و قطرهای گوناگونی که دارند نیز می‌توان دسته‌بندی کرد.
  • اکثر مارهای تخلیه (فنر لوله بازکن خانگی) از فولاد درجه یک ساخته می شوند که فنر را انعطاف پذیر، فوق العاده مقاوم در برابر شکستن و بسیار قوی می کند.
  • البته این سر فنر ها قبل از استفاده باید توسط لوله بازکن تایید شوند تا در واقع ضروری این سر فنر ها را به کار گرفت.

شرکت های لوله بازکنی هستند که با تکنسین های متخصص می توانند کار فنر زنی فوری را انجام بدهند و مشکل را از ریشه حل کنند تاسیسکاران فنی می‌توانند کار را به صورت تضمینی ارائه بدهند. هزینه های لوله بازکنی با توجه به مشکلات ایجاد شده برای لوله فاضلاب شما متفاوت خواهد بود. ما دارای ماشین‌آلات سنگین بسیاری و همچنین نیروهای بسیار متخصص که دوره های مربوط به لوله بازکنی ،تخلیه چاه، حفر چاه، لایروبی و غیره رااز مراکز معتبر دریافت نموده اند. شرکت لوله بازکنی دکتر لوله دارای بخش های متعددی از جمله لوله بازکنی، تخلیه چاه ،حفر چاه می باشد.

در استفاده از روش لوله بازکنی علاوه بر باز شدن گرفتگی لوله , انواع لایه های چربی و مو و مواد زائد نیز از دیواره های لوله جدا بشه . همانطور که گفته شد برای رفع گرفتگی‌های بالای ده متر باید از فنرهای بلند استفاده نمود که روی دستگاه لوله بازکنی وصل می‌شوند. به‌طورکلی برای عمق بالای ده متر از دستگاه های لوله بازکنی استفاده می‌شود. دستگاه لوله بازکنی همچون فنر دستی است با این تفاوت که دَوران و فشار وارد شونده به گرفتگی توسط دستگاه ایجاد می‌شود.

یک لوله بازکن امکان این را دارد تا از همه سر فنر ها استفاده کند اما لوله بازکن حرفه ای باید بداند که برای کدام مکان و چه لوله ای چه سر فنری را استفاده کند. فنر لوله بازکنی دستی ( فنرخانگی ) ، یک از انواع فنرهای لوله بازکنی است. این فنر مخصوص استفاده در خانه و توسط افراد غیر ماهر طراحی و تولید شده. استفاده از فنر لوله بازکنی دستی ( فنرخانگی )، راهی آسان و کم هزینه جهت رفع گرفتگی های ضعیف در لوله فاضلاب خانگی است.

تصفیه آب آشامیدنی ، تاریخچه تصفیه آب و نحوه پیدایش ، تکامل و انجام آن

آموزش کار با فنر لوله بازکنی برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب و چاه

7-اگر احساس می کنید نفر درحال گرفتن یا انهدام چیزی است مدام به چرخش ادامه ندهید با حوصله و به آرامی دوباره کابل را بیرون بکشید و سعی کنید این مرحله را تکرار کنید تا زمانی که مواد بیشتری حذف شود. 6-هنگامی که به گرفتگی اصلی رسیدید، شروع به چرخاندن مداوم دسته ی میل لنگ در همان جهت کنید و سپس به آرامی فنر را به عقب بکشید و ببینید آیا شما یک قطعه را گرفتید یا نه. بعد از کشیدن آن، فنر را تمیز کنید تا اثرات گرفتگی در دفعات بعدی را به شما نشان دهد. 3-در مرحله اول تمام موادی مثل مو خرده غذا یا دستمال های مانده یا هر چیز دیگری را که مانع از آن است که فنر به راه خود بیفتد را حذف کنید. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایده گزین خدمت افزار مانا (خدمت از ما) می‌باشد.