باربری صادقیه – خدمات جابجایی و بسته بندی کردن اثاثیه

باربری صادقیه تهران سپرده تا رضایتمندی شما را فراهم کنند. نیروی جوان و با تجربه و اخلاق مدار با حساسیت زیاد وسایل شما را جا به جا خواهند کرد. هدف اصلی این باربری جلب رضایت مشتریان خود می باشد.

پرسنل متخصص در باربری صادقیه

تجربه، تعهد، مسئولیت از جمله خصوصیاتی است که در پرسنل اتوبار صادقیه شاهد آن خواهید بود. این افراد با صبر و حوصله زیادی که دارند پاسخگوی شما در طول شبانه روز خواهند بود. با تخصصی هم که دارند به صورت رایگان به مشتریان عزیز مشاوره خواهند داد.

کارکنان این شرکت بسیار وقت شناس بوده و در زمان تعیین شده در محل حاضر می شوند و کارهای مربوط به اسباب کشی را با دقت زیاد انجام می دهند. اصلا هم نگران آسیب رساندن به وسایل خود نباشید چرا که پرسنل ما با تعهد و مسئولیتی که دارند به بهترین نحو ممکن لوازم شما را جا به جا می کنند.

خدمات ارائه شده توسط اتوبار صادقیه

از جمله خدماتی که این باربری را متمایز کرده پرسنل خوش برخورد و با اخلاق است که با حوصله زیاد پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. انجام دادن صفر تا صد کارهای اسباب کشی توسط کارکنان خانوم و آقا در این مجموعه از دیگر خدمات باربری صادقیه می باشد. در زیر به دیگر خدمات این شرکت به صورت مختصر خواهیم پرداخت:

  • داشتن کامیون ها و خودروهای به روز با امکانات جدید
  • داشتن وسایل به روز برای بسته بندی وسایل که شامل: جعبه های بسته بندی، چسب، نایلون، فوم، نایلون ضربه گیر و…
  • انجام بسته بندی وسایل گران قیمت و سنگین به صورت تخصصی
  • چیدمان و جداسازی بسته بندی به صورت اصولی
  • رعایت پروتکل های بهداشتی در ایام کرونا

قیمت بسته بندی و حمل بار در باربری صادقیه

اولین سوالی که مشتریان برای اسباب کشی می پرسند مقدار هزینه ها برای حمل بار و بسته بندی است. اتوبار صادقیه با در نظر گرفتن شرایط شما سعی کرده تا قیمت های مناسبی را برای این کار در نظر بگیرد. برای اینکه از قیمت ها و تعرفه های این شرکت مطلع شوید می توانید با کارشناسانی که به صورت رایگان مشاوره می دهند تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

این اتوبار با کامیون های ویژه که موکت کاری شده، نیسان و وانت برای یک اسباب کشی بدون دغدغه در خدمت مشتریان خود می باشد. این مجموعه همچنین تخفیف هایی را برای کمک به حال مشتریان خود در نظر می گیرند که شامل افراد کم درآمد، تازه عروس و داماد و مستاجرین است.