36 مدل بهترین کفش مخصوص دویدن مردانه و زنانه با قیمت مناسب | asilbekharid

شما باید جفت کفشی را بخرید که به پای بزرگ‌تر می‌خورند و آن را اذیت نمی‌کنند. شما همچنین می‌توانید به ورزش خود تنوع بدهید و از هر شیوه‌ای کمک بگیرید. برای نمونه، صبح‌ها روی تردمیل بدوید، آخر هفته‌ها را در جاده‌های خاکی بگذرانید، برخی روزها به سراغ آسفالت خیابان یا چمن پارک‌ها بروید و برخی شب‌ها هم در پیاده‌روهای بتنی و سنگ‌فرش بدوید. البته این کار به کفش‌های گوناگونی نیاز دارد، ولی شاید بد نباشد چند نوع کفش بخرید و از هر کدام برای مسیر مشخصی استفاده کنید. افزون بر این‌ها، کفش‌های دیگری هم وجود دارند که برای باشگاه‌های ورزشی مناسب هستند. شما برای برخی از فعالیت‌های بدنی به‌ویژه ورزش‌های تعادلی ممکن است ترجیح دهید زمین زیر پای خود را بیشتر حس کنید.

۱۷ کفش مخصوص دویدن مردانه ۳۶۱ درجه مدل ۶۷۲۱۳۶۷۷۲

کفش‌های سبک وزن یا Lightweight Shoes هم در درجه اول برای تمرینات سرعتی و مسابقه طراحی شده‌اند. در‌حالی‌که هیچ قانون قطعی‌ای در مورد وزن این کفش‌ها وجود ندارد، کفش دویدن اگر کمتر از ۲۵۵ گرم برای مردان و ۲۴۰ گرم برای زنان باشد، سبک‌وزن در نظر گرفته می‌شود. این نوع کفش‌ها، دوام کمتری نسبت به کفش‌های سنگین‌تر دارند، بنابراین بهتر است از آن‌ها کم استفاده کنید.

علاوه بر این، کفش های فوتسال دارای کفی نازکتر هستند، به همین دلیل نمی توانند ضربه گیری لازم را در زمان دویدن با شدت بالا فراهم کنند. پوشیدن کفش فوتسال برای پیاده روی طولانی نیز می تواند باعث درد لگن، زانو و کمر شود؛ حتی اگر تمام روز و مداوماً آنها را بپوشید، احتمال افتادگی قوس در شما وجود دارد. همانطور که امکان استفاده از کفش های پیاده روی برای فوتسال وجود دارد اما اینکار گزینه مناسبی نیست و در دراز مدت آسیب زننده است، عکس این عمل نیز توصیه نمیشود. کفش تریل رانینگ لسپورتیوا بوشیدو La Sportiva Bushido II Trail Running Shoe 
لسپورتیوا بوشیدو La Sportiva Bushido II به دلیل چابکی و پایداری در زمین های سخت شناخته شده است. این کفش با حساسیت بالا و پایداری شگفت‌انگیز، یکی از بهترین کفش‌های دویدن در مسیر است.

  • به عنوان مثال، یک برند ممکن است مدل یکسانی از یک کفش را با شکل پاشنه متفاوت و گاهی مواد پاشنه متفاوت بین مدل مردانه و زنانه خود بسازد.
  • دوندگان تریل باید روی گل و لای، خاک، صخره ها و سایر موانع خارج از جاده مانور دهند، بنابراین، آنها به بهترین پشتیبانی، پایداری و حفاظت asilbekharid نیاز دارند.
  • افرادی که فوتبال داخل سالن بازی می کنند می دانند که کفش های فوتسال در حین بازی چقدر راحت هستند، این باعث می شود که آنها فکر کنند که خرید کفش های فوتسال ممکن است برای دویدن نیز مناسب باشند.
  • در صورتی که افراد قصد انجام ورزش دو به صورت حرفه‌ای یا حتی مبتدی را دارند، باید قبل از خرید کفش مناسب تردمیل با یک متخصص صحبت کنند.
  • این نوع کفش‌های رانینگ برای استفاده روی سطوح سخت اما تقریبا صاف، مانند پیاده‌رو، طراحی شده‌اند.

کفش اورجینال دویدن تریل رانینگ بروکس کاسکادیا Brooks Cascadia 14 Trail Running Shoe
از نظر کشش، کاسکادیا Cascadia 14 دارای گیره های کوتاه با فواصل محکم و زیره لاستیکی فوق العاده چسبنده است. این مدل کار شگفت انگیزی را در برخورد با سطوح خشک یا در زمین های پیاده روی استاندارد انجام می دهند. افت پاشنه (heel drop) به معنی تفاوت نرم شدن بین پاشنه و پنجه است. افتادگی پاشنه در اکثر کفش های کتانی معمولاً حدود 10 میلی متر به بالا است. بنابراین ، آنها بیشتر برای دونده هایی مناسب هستند که روی پاشنه پا فرود می آیند.

در حقیقت، تنها آخرین مورد از این تغییرات مورد توجه قرار گرفت – به نظر کاملاً متفاوت است – اما در جاهای دیگر، احساس کلی یکسان بود. در حالی که 140 پوند ارزان نیست، کفش فوق العاده بادوام است و پس از طی چند صد مایل نسبت به بسیاری از رقبای مستقیم خود، سایش کمتری نشان می دهد، و سواری و بالشتک آن ثابت می ماند. لایه میانی به همراه کفی نرم و راحت این محصول با جذب فشار وارده از سطح از نقاط حساس پای شما مانند پاشنه و پنجه محافظت خواهد کرد تا شما بتوانید با خیالی آسوده از این محصول استفاده کنید. استفاده از این پارچه به محصول قابلیت جذب رطوبت را داده تا هنگام تعرق رطوبت ناشی از آن به پارچه این کفش جذب شود و با جریان داشتن هوا داخل کفش پای شما در کمترین زمان خشک و خنک شود. این تهویه هوا همچنین باعث می‌شود بوی نامطبوع ناشی از تعرق در داخل کفش ایجاد نشود. پیاده روی و دویدن ممکن است تنها ورزشی باشد که می توانیم با توجه به مشغله های زیاد به طور مرتب انجام دهیم.

همه کاره ترین کفش دویدن

36 مدل بهترین کفش مخصوص دویدن مردانه و زنانه با قیمت مناسب | asilbekharid