5 تکنیک جدید در طراحی دکوراسیون اداری

در پارتیشن اداری شیشه هایی به ضخامت 6میلیمتری که می توان یا به صورت ساده یا به صورت مات (سند بلاست)استفاده کرد همچنین میتوان لوگوی مشتری مورد نظر را روی شیشه به صورت سند بلاست حک کرد یکی از مزایای پارتیشن تک جداره این است که هم خاصیت جا به جایی آسان و هم کم هزینه و سبک بوده است یکی از معایب پارتیشن اداری MDFعایق نبودن آن در قبال صدا و حرارت است. می توانید به تناسب دیوارهای محیط اداری از مبل هایی که لمسه دوزی شده اند استفاده کنید. با رعایت نکات گفته شده و ایده گرفتن از مواردی که بیان شد می توانید محیطی گرم، رسمی و چشمگیر را طراحی کنید و با ایجاد یک فضای بی نظیر کاری و اداری مخاطبان و مراجعان خود را مجذوب کنید. و در نهایت یک اتاق کار جذاب با رعایت اصل قرینه گی. این شرکت می تواند کلیه مراحل مربوط به طراحی داخلی اداره ها را انجام دهد و در نهایت با بهترین استانداردها، بهترین دکوراسیون اداری مدرن را ایجاد کند. چنین ایستگاههای کاری ارگانیک، باعث افزایش و ایجاد خلاقیت و گفتگوهای خودجوش در بین کارکنان میشود، چیزی که همه ما در نتیجه سیاستهای کار در خانه از دست دادهایم.

میتوان ایستگاههای کاری را با الگوگیری از اشکال طبیعی، به شکلی طراحی کرد که الهام بخش حرکت و تفکر خارج از چهارچوب باشند و در عین حال نماهای داخلی به گونهای باشند که برای کارمندان یک روز کاری جذاب ایجاد کنند. همچنین به دنبال ایستگاههای جدیدی هستند؛ که بتوان در آنها با خانه در تماس بود. محیط اداری یا محیط کار یکی از مکان هایی است که زمان زیادی از وقت شاغلین در آن سپری می شود. بهتر است مکانی را برای استراحت پرسنل اداره نیز در نظر بگیرید. می تواند هارمونی ایجاد شده در فضا را از بین ببرد و حرفه ای بودن کار را زیر سوال ببرد . لازم به ذکر است در طراحی­ دکوراسیون­ داخلی اداری باید به تمامی متریال های استفاده شده در آن و همچنین رنگ متریال ها و جنس آن توجه بسزایی داشت زیرا استفاده از متریال در طراحی­ دکوراداری کمک زیادی می کند.بطور مثال استفاده از متریال چوب در کف یا دیوارها به دلیل خاصیت القای گرما بخشی آن به فضا و همچنین رنگ آن می تواند در طراحی­ دکورنقش بسزایی داشته باشد.علاوه بر این مطلب بطور کلی تمامی متریال های استفاده شده در فضای داخلی یک مجموعه اداری میتواند یک فضای اداری را گرم یا سرد جلوه دهد.نحوه استفاده از موارد ذکر شده باید به گونه ای باشد که علاوه بر ایجاد فضایی دلنشین باعث جلب توجه تمامی افراد مراجعه کننده شود.برای دیدن نمونه طراحی اداری پایاتک به بخش گالری تصاویر مراجعه نمایید.

در این پارتیشن اداری MDFهای 16میلیمتری استفاده میشود.این نوع پارتیشن های اداری در هر ارتفاعی قابل استفاده است فقط اینکه بیشتر سعی نمایید ارتفاع درب از 200سانتی متر بیشتر باشد. این یک عامل مهم است که باید در نظر گرفته شود زیرا عملکرد و هدف کسب و کار را نشان می دهد. که در یک محیط کار مورد نیاز است و همچنین اگر از کامپیوتر در اتاق استفاده می کنید سعی کنید آن را در بهترین جای اتاق قرار دهید. آیا سبک مینیمال بهترین سبک طراحی داخلی است؟ بنابراین بهتر است تا جایی که ممکن است برای طراحی داخلی محیط اداری و کاری از ابزارهای لوکس و باکیفیت طراحی استفاده کنید. در مورد خانه های ویلایی طراحی داخلی و خارجی ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است، چرا که اگر کلمه ی ویلا را در وب گاه های اینترنتی جست و جو کنید با تصاویری از ویلا هایی رو به رو خواهید شد که دارای متنوع ترین و در عین حال زیبا ترین طراحی های داخلی و خارجی هستند. به دلیل فناوری جدید اطلاعات و روشهای نوین کار، امروزه شکل های سازماندهی متفاوتی در دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری به چشم میخورد: از اتاق های شخصی تا اتاق های بزرگ و دفاتر بزرگتر همچون پروژه گروه هلندی MVRDV که تقریبا تمام ساختمان را در بر می گیرد.

شاید فکر کنید هنگام طراحی دکوراسیون محیط اداری فقط برای پوشش دیوارها می توان از لمسه کاری استفاده کرد. شاید در وهلهی اول به نظر برسد که وجود فضاهای بازی رایانهای و میزهای پینگپنگ و فوتبال دستی در دکوراسیون دفتر کار باعث بر هم زدن تمرکز کارمندان میشود. اصل مهم در طراحی دکوراسیون اداری توجه به فضای موجود جهت مدیریت نجوه طراحی فضای اداری و استفاده کاربردی از مکان موجود می باشد. بنابراین یکی از راه های موثر جهت رونق بخشیدن به کسب و کارتان و بستن قراردادهای مهم، طراحی مناسب دکوراسیون اداری است. بسیاری از شرکتهایی که در حال تغییر محل کار خود به یک فضای کاری از راه دور بودند، دکوراسیون فضای اداری خود را واگذار کردهاند.

طراحی چنین فضایی، بسیار کم هزینه است، چرا که نیازی به ساختنِ دیوار نیست؛ به طور کلی، چنین فضایی برای روحیۀ کارکنان بسیار مناسب است و به آن ها اجازه می دهد همواره با یکدیگر تعامل داشته و بتوانند به راحتی تحرک داشته باشند. ازجمله نکاتی که کارمند باید بداند این است که مثلا بهترین محل قرارگیری لپ تاپ روبه روی صندلی یا مبل راحتی می باشد. چنانچه قصد خرید مبلمان اداری و سایر تجهیزات را دارید پیشنهاد میکنیم مقاله “دانستنیهای انتخاب صندلی اداری مناسب” از بلاگ شرکت طراحی و تولید مبلمان اداری پادایران را نیز مطالعه کنید. در طراحی و تولید تجهیزات اداری بعد از کووید 19، باید به میزان کمتری از خطوط مستقیم و زاویههای راست استفاده کنیم. ساخت فریم درب های پارتیشن به صورتی است که به توان تجهیزات قفل و یراق آلات در آن اجرا و نصب نمود. گروه طراحی و ساخت NDK انواع پروژه های دکوراسیون خانه و ویلا، طراحی دکوراسیون داخلی اداری، طراحی داخلی رستوران و کافی شاپ و دیگر محیط ها را به انجام رسانیده است.

همچنین وجود یک فضای سبز در مجاورت محل کار و دکوراسیون فضای اداری، کارکنان را فعالتر میکند؛ به عنوان مثال به جای صرف ناهار در پشت میز میتوانند به پیادهروی روند. شما در روند ثبت سفارش طراحی و بازسازی ساختمان، قیمت پیشنهادی هر یک از متخصصان، طراحان، دکوراتورهای مجرب را میتوانید یک جا با هم مقایسه کنید. فضای اداری یک فضای کاملا جدی است و علاوه بر حفظ صمیمیت محیط باید از رنگ هایی استفاده کرد که این جدیت را زیر سوال نبرد. پارتیشن که از کاربردی ترین لوازم در دکوراسیون داخلی و جداسازی فضا به شمار می آید، یکی از محصولات اصلی شرکت سهلان می باشد که امروزه به یکی از ضروریات محیط های اداری و منازل تبدیل شده است. سبک های گوناگونی برای طراحی دکوراسیون محیط اداری وجود دارند که می توانید برای زیباسازی فضا از آن استفاده کنید.

اگر دیواری که قصد دارید لمسه را روی آن نصب کنید عیوبی مثل رطوبت زدگی و شکستگی دارد ابتدا عیوب را رفع کنید و سپس اقدام به نصب لمسه ی مورد نظر خود بپردازید. در طراحی محیط اداری و کاری خود سعی کنید ابتدا مخاطبان خود را شناسایی کنید. در دکوراسیون اداری در مقابل سبک کلاسیک سبک مینیمال قرار دارد که پیرو استفاده از کمترین وسایل در دکوراسیون داخلی است. پیرامید طرح مفتخر است که به عنوان مجموعه برتر طراحی دکوراسیون های اداری می تواند به شما خدمت رسانی بکند. طراحی داخلی بی نظیر این مجموعه دیوار ماسه سنگی، سقف چوبی، لوگوی LED و شیشه را طوری به هم متصل کرده که نوعی تلفیق تکنولوژی-محور از میراث منطقه حومه شهر و فرهنگ شرکت به وجود بیاید. گروه معماران و طراحان با مجرب ترین و مدرن ترین کار روز دنیا را برای شما به نحو منحصر به فردی طراحی کرده ،ایده و طراحی در شرکت پایاتک در هیچ کجا قابا مشاهده نیست و ماشما را در تمامی مراحل پروژه در جریان کار قرار خواهیم داد و شرکت ما این ضمانت را به شما می دهد که تا اتمام پایان پروژه برای جلب رضایت مشتری از تمام تلاش خود دریغ نکند.برای دیدن نمونه پروژها ی ما به گالری تصاویر مراجعه فرمایید.

می شود ؛ که از مزایای پارتیشن اداری می باشد.گروه معماران و طراحان با مجرب ترین و مدرن ترین کار روز دنیا را برای شما به نحو منحصر به فردی طراحی کرده طراحیدکوراسیونداخلیاداریمدرن ،ایده و طراحی در شرکت پایاتک در هیچ کجا قابا مشاهده نیست و ماشما را در تمامی مراحل پروژه در جریان کار قرار خواهیم داد و شرکت ما این ضمانت را به شما می دهد که تا اتمام پایان پروژه برای جلب رضایت مشتری از تمام تلاش خود دریغ نکند. بعد از اینکه یک میز شیک برای اتاق خود درست کردید سعی کنید از صندلی های زیبا و مناسب در اتاق استفاده کنید اگر میز و صندلی مناسب استفاده کنید حتمی از کار کردن لذت میبرید.در حالی که سعی میکنید به دکوراسیون مدرن اتاق کار خود اهمیت بدهید به بودجه ای برای اینکار در نظر گرفته اید نیز توجه کنید باید تغیراتی که قصد دارید در اتاق کار خود اعمال کنید با توجه به بودجه ای که در نظر دارید باشد. طراحی داخلی اداری، دکوراسیون خلاقانه در یوسف آباد! بعد اقتصادی برای طراحی داخلی اداری از دیگر مواردی است که از سوی کارشناسان فروش تیم NDK در نظر گرفته شده و در این زمینه موقعیت اجرایی بسیار مهم و ضروری است.

استفاده از لمسه کاری می تواند به عنوان یک عایق صدا نیز برای شما و محیط کاری که در آن مشغول هستید، عمل کند. پر اهمیت ترین وسایل برای اتاق مدیریت مبلمان اداری آن است و برای انتخاب و چینش آن باید بسیار با ظرافت عمل دکوراسیون داخلی اداری مدرن کرد. انتخاب رنگ مناسب نیز هنگام تهیه وسایل محیط اداری در زیباسازی و نظم محیط اهمیت زیادی دارد و می تواند باعث جذب مخاطب شود. در محیط های اداری به دلیل فضای خاصی که در آن وجود دارد استفاده از رنگ های ملایم بسیار مناسب است. در این نوشتار بر آن بودیم تا آن چه که برای بازسازی، زیباسازی و طراحی دکوراسیون محیط اداری لازم است بدانید را بیان کنیم. دکوراسیون مناسب محیط اداری می تواند تاثیر مهمی در بالا بردن راندمان و کیفیت کار کارمندان داشته باشد. باید این نکته را مدنظر قرار داد که برای طراحی محیط های اداری و چیدمان وسایل و دکوراسیون آن، برخلاف منازل باید نیازها و سلایق مخاطبان را در نظر گرفت. این پارتیشنها در ابعاد و اندازههای مختلف و با انواع متریالها چون چوب، آلومینیوم و شیشه طراحی و تولید میشوند که متناسب با سبک دکوراسیون در بخشهای مختلف سازمانها و شرکتها میتوان از انواع آنها استفاده کرد.

به همین دلیل است که در دنیای مدرن امروز اکثر مدیران و صاحبان شرکت های بزرگ سعی در طراحی محیط اداری و کاری خود به شیک ترین و گران ترین حالت ممکن دارند. پارتیشن بندی اداریمعمولا با ارتفاع کم برای تفکیک فضا که مدرن ترین پارتیشن روز به حساب می آید ؛پارتیشن تک جداره اداری تر هستند .و در این فضا می توان از مبلمان مخصوص نسبت به کار دفتری چیدمان کرد.همچنین رنگ در بالا بردن انرژی و روحیه کارمندان تاثیر به سزایی در محیط دارد ، نور طبیعی در محیط کار باید کافی باشد زیرا نور طبیعی باعث میشود کارمندان چشمشان دیر ترخسته شود و ساعت طولانی به کار بپردازند. به همین خاطر است که انتخاب و چگونگی انتخاب رنگ برای برند میتواند برای شما تاثیرگذار باشد. لمسه کاری جایگزین مناسبی برای کاغذ دیواری است و برای محیط های رسمی کاربرد بیشتری دارد.

لمسه دوزی روی مبل علاوه بر جلوه ی فوق العاده شیک، مدرن و رسمی که به محیط اداری شما میدهد، یک سطح انعطاف پذیر و لطیف و نرم را برای نشستن افراد فراهم می کنند. با ترکیب مبلمان اداری با سبک کلاسیک می توان طراحی متفاوت و دکوراسیون رسمی داشت. استفاده از مبلمان شیک و زیبا در دکوراسیون اتاق کار تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی اتاق کار دارد.چون امروزه بیشتر اتاق کار ها فضای زیادی ندارند سعی کنید مبلمان را طوری انتخاب کنید که فضای زیادی را اشغال نکنند.اگر بدنبال یک اتاق کار شیک و کامل هستید سعی کنید همه ی وسایل های مورد نیاز در اتاق را داشته باشید برای مثال کاغذ و خودکار و… اگر به این افراد اجازه دهیم وسایل شخصی و عکس عزیزان خود را در اتاق کار داشته باشند، انگیزه لازم برای کار زیاد را تا حد زیادی ایجاد کرده ایم.

فضای پذیرش می تواند با توده ای از زغال سنگ مرتبط باشد و همچنین یک فضای ارتباطی با راهروی ورودی ایجاد کند. معمولا لمسه دوزی بر روی یک قسمت خاصی از مبلمان صورت می گیرد. دفتر کار یکی از مکان هایی است که بسیاری از افراد، ساعات زیادی را در آن سپری می کنند، از این رو بهتر است طراحی داخلی آن به بهترین نحو صورت گیرد. البته توجه داشته باشید که همیشه انتخاب سبک کلاسیک، از مد افتاده و یا سبک افراد سن بالا نیست. چیدمان نادرست مبلمان می تواند مشکلاتی مانند عدم امکان عبور و مرور بین پرسنل یا ارباب رجوع در هر بخش، امکان برخورد و آسیب به لوازم و ادوات موجود در آن بخش، عدم امکان نظافت کامل محیط و مهم تر از همه موجبات حواس پرتی کارمندان و پایین آمدن تمرکز آن ها را پدید آورد. کمبود خواب (و مصرف زیاد قهوه) میتواند عملکرد افراد را در کار پایین آورد. لمسه کاری ها نیازمند مراقبت هستند تا کیفیت خود را از دست ندهند.